• Categories
  • Search
  • Chodniki dywanowe

Zastanawiasz się jak przyozdobić swoje pomieszczenia? Możesz chcesz nieco zmienić aranżację swojego domu bądź mieszkania? Ciekawą koncepcją będą, dopasowane do wielu stylów aranżacyjnych, prostokątne chodniki dywanowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Możesz je użyć m.in. do przedpokoju, łazienki czy też ozdobić nimi schody – wszystko zależy od Twojej dekoracyjnej wizji.  

Chodniki do przedpokoju

Przygotowaliśmy różnorodne propozycje dywaników, które świetnie będą prezentowały się w przedpokoju, korytarzu czy też na schodach. Możesz wybierać spośród różnorodnych, nowoczesnych wzorów, a także kolorów w odcieniach brązu, beżu, czerwienie, zieleni i wielu innych. Chodniki na schody czy też do przedpokoju muszą być węższe - u nas takie znajdziesz. W naszym asortymencie dostępne są modele od szerokości od 60 cm do 150 cm.  

Produkty dywanowe tego typu skutecznie zabezpieczą podłogę przed ścieraniem, a dodatkowo zwiększą bezpieczeństwo podczas poruszania się po domu czy też mieszkaniu, szczególnie jeśli mamy śliskie posadzki. Dodatkowo możesz wybrać wariant podgumowany, który ma warstwę antypoślizgową - nie porusza się, kiedy po nim chodzimy, nie zwija się i “trzyma” w miejscu. Co więcej, modele tego typu na schody, do korytarzy czy też łazienki są niezwykle łatwe w czyszczeniu i nie zbierają kurzu tak bardzo jak warianty o dłuższym włosiu.  

Nowoczesne chodniki do przedpokojów bądź na schody znajdziesz również w jednolitej kolorystyce. Parametry składowe dotyczące m.in. gramatury, wysokości i składu runa uwzględniamy na stronie danego modelu – zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami. 

Chodniki do łazienki

W naszej ofercie przygotowaliśmy również modele do łazienki. W tej kategorii znajdują się warianty prostokątne o różnej szerokości, ale przygotowaliśmy również dla Ciebie dywaniki łazienkowe okrągłe, a także różnorodne komplety, które znajdziesz w pozostałych kategoriach naszego sklepu internetowego. 

ALLKOB.PL - wszystko do Twojego domu

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne tekstylia do domu, mieszkania czy hotelu. Możesz wybierać spośród wielu nowoczesnych dywaników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego. W przypadku pytań odnośnie do naszych produktów prosimy o skorzystania z formularza “zapytaj o produkt”.