• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace nawierzchniowe

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które np. wynajmują mieszkanie i chcą zapewnić sobie wysoki komfort snu oraz wypoczynku nawet, jeżeli nie śpią w łóżku dostosowanym do swoich potrzeb, lecz na zwykłej wersalce bądź tapczanie. Materace nawierzchniowe ze sklepu internetowego Allkob dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie i szerokiej gamie wariantów, na pewno więc znajdziesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Za pomocą oferowanych wyrobów z łatwością zwiększysz lub zmniejszysz twardość podłoża, gwarantujemy też, że docenisz je przy przeprowadzce lub gdy odwiedzą Cię goście: produkty z łatwością można zwinąć w rulon i zabrać ze sobą w drogę lub przechowywać w wygodny sposób w nawet naprawdę niewielkim mieszkaniu.

Nowoczesne materace nawierzchniowe – funkcjonalne nakładki z różnorodnych materiałów

Wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy rozbudowany asortyment produktów, który regularnie poszerzamy jeszcze o nowe rozwiązania. Wśród propozycji znajdziesz m.in. przewiewny materac nawierzchniowy z hydrożelu i zaawansowanej technologicznie pianki FlexyLateks, który nie przenosi drgań i pozwala obniżyć wykrytą temperaturę o kilka stop – wspaniale sprawdzi się więc podczas letnich upałów.

Nie brakuje też modeli wypełnionych białą gorczycą czy wyrobów stworzonych w oparciu o piankę PerfectSuite dostosowującą się do ciała użytkownika, co pozwala zagwarantować optymalne podparcie kręgosłupa w czasie snu. W sprzedaży dostępne są ponadto produkty z odpornego na odkształcenia lateksowanego włókna kokosowego mające utwardzić powierzchnię spania bądź wypełnionych w całości łuską gorczycy – te ostatnie skutecznie zapobiegają poceniu się ciała i charakteryzują się świetnymi właściwościami przeciwodleżynowymi.

Wydatna poprawa jakości snu za niewielkie pieniądze

Materace nawierzchniowe bardzo łatwo utrzymać w czystości, gdyż posiadają ściągalny pokrowiec, który wygodnie można prać w pralce. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą – wszystkie potrzebne informacje na temat interesujących Cię modeli znajdziesz w opisach poszczególnych produktów!