• Categories
  • Search
  • Materace nawierzchniowe

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które np. wynajmują mieszkanie i chcą zapewnić sobie wysoki komfort snu oraz wypoczynku nawet, jeżeli nie śpią w łóżku dostosowanym do swoich potrzeb, lecz na zwykłej wersalce bądź tapczanie. Materace nawierzchniowe ze sklepu internetowego Allkob dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie i szerokiej gamie wariantów, na pewno więc znajdziesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Za pomocą oferowanych wyrobów z łatwością zwiększysz lub zmniejszysz twardość podłoża, gwarantujemy też, że docenisz je przy przeprowadzce lub gdy odwiedzą Cię goście: produkty z łatwością można zwinąć w rulon i zabrać ze sobą w drogę lub przechowywać w wygodny sposób w nawet naprawdę niewielkim mieszkaniu.

Nowoczesne materace nawierzchniowe – funkcjonalne nakładki z różnorodnych materiałów

Wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy rozbudowany asortyment produktów, który regularnie poszerzamy jeszcze o nowe rozwiązania. Wśród propozycji znajdziesz m.in. przewiewny materac nawierzchniowy z hydrożelu i zaawansowanej technologicznie pianki FlexyLateks, który nie przenosi drgań i pozwala obniżyć wykrytą temperaturę o kilka stop – wspaniale sprawdzi się więc podczas letnich upałów.

Nie brakuje też modeli wypełnionych białą gorczycą czy wyrobów stworzonych w oparciu o piankę PerfectSuite dostosowującą się do ciała użytkownika, co pozwala zagwarantować optymalne podparcie kręgosłupa w czasie snu. W sprzedaży dostępne są ponadto produkty z odpornego na odkształcenia lateksowanego włókna kokosowego mające utwardzić powierzchnię spania bądź wypełnionych w całości łuską gorczycy – te ostatnie skutecznie zapobiegają poceniu się ciała i charakteryzują się świetnymi właściwościami przeciwodleżynowymi.

Wydatna poprawa jakości snu za niewielkie pieniądze

Materace nawierzchniowe bardzo łatwo utrzymać w czystości, gdyż posiadają ściągalny pokrowiec, który wygodnie można prać w pralce. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą – wszystkie potrzebne informacje na temat interesujących Cię modeli znajdziesz w opisach poszczególnych produktów!

Jeśli poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci na komfortowy sen w niemal każdych warunkach, zależy Ci na mobilności, funkcyjności, a przy okazji nie chcesz wydawać wszystkich swoich oszczędności, Allkob ma idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Materace nawierzchniowe to recepta na szybką i tanią poprawę jakości Twojego snu. Czym tak właściwie są? Materace te to odpowiedniki klasycznych materacy. Różnią się one przede wszystkim grubością, gdyż wersja nawierzchniowa jest cieńsza.

Akcesoria oferowane przez Allkob sprawdzą się świetnie w przypadku, gdy nie wysypiasz się na aktualnym łóżku (a nie chcesz inwestować w nowe meble) oraz w sytuacji, kiedy korzystasz np. z niewygodnej kanapy, wynajmujesz mieszkanie lub szukasz materaca, który swobodnie będziesz mógł zrolować i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór materacy tego typu - lateksowe, z funkcją memory czy z hydrożelem. Korzyści płynących z posiadania opisywanych akcesoriów jest wiele. Zdecyduj się na sen lepszej jakości bez konieczności wydawania fortuny!