• Categories
  • Search
  • Materace kieszeniowe 7 stref

Czujesz, że jakość Twojego snu zauważalnie odbiega od złotego standardu, a zwykłe materace nie dają pożądanego efektu? Jeśli budzisz się bólem pleców lub szyi, a nawet najmniejszy ruch Twojego partnera wybudza Cię z płytkiego snu — modele kieszeniowe, które znajdziesz w ramach tej kategorii naszego sklepu, mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Nowoczesna budowa, materiały dostosowane do wymagań alergików i aż 7 stref twardości — jeśli szukasz egzemplarza, który spełni Twoje indywidualne potrzeby, jesteś we właściwym miejscu!

Materac kieszeniowy — nowa jakość snu!

Co wyróżnia materac kieszeniowy na tle klasycznych modeli? Warto wspomnieć chociażby o budowie — wnętrze egzemplarzy z tej kategorii wypełniają specjalne sprężyny (w ilości aż 502 sztuk na metr kwadratowy). Co to oznacza w praktyce? Każdy skrawek powierzchni pracuje niejako niezależnie, dzięki czemu ruch po jednej stronie nie wywołuje żadnych drgań na przeciwległym krańcu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla par (szczególnie w przypadku osób ważących ponad 80 kilogramów).

Struktura kieszeniowa pozwala natomiast na wydzielenie nawet siedmiu stref o różnej twardości. Dzięki temu poszczególne sekcje materaca dostosowane są do konkretnych partii ciała — taka budowa zapewnia optymalną podporę dla pleców, szyi oraz kończyn, co jest kluczowe dla odpowiedniej postawy podczas snu. Modele z tej kategorii to świetne rozwiązanie także dla osób zmagających się z dolegliwościami natury ortopedycznej.

Nie bez znaczenia jest także cała gama dodatkowych elementów i technologii. W tym miejscu należy wspomnieć chociażby o wstawkach z kokosa lateksowanego, pokrowcach odpowiednich dla alergików czy też piance termoelastycznej. Znajdziesz tutaj szeroki wybór egzemplarzy — przeglądaj nasze propozycje i zdecyduj, która z nich na stałe zagości w Twojej sypialni!

Poznaj naszą ofertę materaców kieszeniowych!

Komfort i wygoda podczas snu to coś więcej niż miękkie łóżko — kluczowe jest tutaj odpowiednie dopasowanie podłoża, tak by spełniało ono indywidualne potrzeby naszego organizmu. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — nasi doradcy z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji!

O tym, jak istotną rolę odgrywa sen, wie każdy z nas. Aby poprawić jego jakość, warto zadbać o materac, na którym skutecznie się zregenerujemy. Materace kieszeniowe, które znajdziesz w naszym sklepie, to jedne z najlepszych akcesoriów, jakie możesz umieścić w swojej sypialni.

Oferowane przez nas materace składają się z aż 7 sfer twardości! Co to oznacza? Podział na różne sfery sprawia, że materac kieszeniowy idealnie dostosowuje się do ciała. Technologia ta gwarantuje stabilne oparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu materac ten nierzadko wybierany jest przez osoby cięższe oraz borykające się z bólem pleców.

To jednak nie wszystko! Pragniemy, aby nasze artykuły były odpowiednie dla każdego. Dbamy zatem o jakość zastosowanych materiałów. Dzięki temu wszystkie elementy oferowanych przez nas produktów są w pełni antyalergiczne. Oznacza to, że nawet alergicy mogą bez obaw korzystać z naszej oferty!

Już teraz sprawdź szeroki asortyment Allkob i wybierz materac, który spełni Twoje wszystkie wymagania!