• Categories
  • Search
  • Prześcieradła

Przygotowaliśmy dla Ciebie wygodne i funkcjonalne dodatki, które sprawdzą się zarówno w domach, jak i hotelach. W tej kategorii nasze sklepu umieściliśmy prześcieradła. Produkt ten jest nieodzownym elementem każdej sypialni, dlatego też wiedząc jak istotny on jest dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zaoferować Ci produkty różnorodne, zarówno pod względem materiału (m.in. frotte, jersey, satyna bawełniana), koloru, jak i rozmiaru. W ofercie mamy również ochraniacze na materac.

Prześcieradła frotte z gumką

Tego typu produkt wykonany jest z przyjemnej i miękkiej dzianiny frotte, dostępnej w wielu kolorach. Artykuł ten sprawdzi się w przypadku wielu łóżek zarówno dziecięcych, jak i dla dorosłych. W naszej ofercie umieliśmy modele, które pasują na materace:

  • o wysokości do około 20 cm,
  • o wysokości do około 5 cm (rozmiary 60x120 cm i 70x140 cm).

Model frotte jest komfortowy, ponieważ nie suwa się, co jest szczególnie istotne w przypadku artykułów dla dzieci. Co więcej, dzianina ta dostępna jest w wielu kolorach od bieli po pastele, aż po intensywne barwy takie jak ciemna zieleń. Znajdziesz u nas również fasony bez gumki.

Prześcieradła jersey z gumką

Kolejnym rodzajem są prześcieradła bawełniane z gumką lub bez, które dostępne są w rozmiarach dziecięcych i dla dorosłych. Dzianina, z której są wykonane, czyli jersey to 100% wytrzymała bawełna o gramaturze 130g/m2. Przygotowaliśmy dla Ciebie modele dostępne w wielu fantastycznych kolorach, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ochraniacze na materac

Kiedy wybierzesz już prześcieradło np. z bawełnianego jerseyu, warto zapatrzyć się również w ochraniacze na materac. Produkt ten dostępny jest w wariancie z gumką oraz bez, dostępne są różnorodne rozmiary (szczegóły uwzględnione w nazwie artykułów). Ochraniacze zabezpieczają materac przed kurzem i roztoczami dodatkowo są wygodne, dzięki czemu bez problemu można na nie nałożyć dzianinę taką jak frotte, satyna bawełniana czy też jersey.

Postaw na jakościowe i komfortowe produkty do domu oraz ochraniacze na materiał i ciesz się błogim snem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami naszego sklepu.