• Ręczniki łazienkowe

W tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy piękne i funkcjonalne zestawy, które wpasują się w aranżację każdej łazienki i kuchni. Ręczniki bawełniane dostępne są w licznych wzorach i kolorach, mamy również modele wykonane z tkaniny frotte.

Komplety ręczników bawełnianych

Gustowne i pięknie zapakowane komplety świetnie sprawdzą się jako prezent na różnorodne okazje i święta. Znajdziesz u nas zestawy zarówno w bieli, jak i ciekawych kolorach takich jak odcienie brązu, które będą pasować do wielu łazienek. Komplety składają się z dwóch lub czterech produktów o wymiarach 50x90 oraz 70x140. Poszczególne modele wykonane są z tkaniny frotte oraz zawierają ciekawe i gustowne hafty z logo firmy lub inną grafiką.

Ręczniki frotte

Tego typu tkanina wytwarzana jest na specjalnych krosnach i charakteryzuje się tym, że bardzo dobrze wchłania wodę. Modele frotte (bawełniane) dostępne są w wielu wzorach i kolorach: bieli, brązach, pastelach i żywych barwach, które na pewno wpasują się w nowoczesne koncepcje aranżacyjne. Znajdziesz również całe komplety z tkaniny frotte. Z przyjemnością możemy Ci zaproponować także produkty do kuchni z ciekawym haftem np. gruszkami czy też ciasteczkami.

Ręczniki kolorowe i białe

Do każdej łazienki będą pasować inne kolory, dlatego też możesz wybierać spośród naszego szerokiego asortymentu. Co więcej, znajdziesz tu wiele klasycznych modeli w odcieniach bieli. Jeśli potrzebujesz funkcjonalnego prezentu, a nie do końca wiesz jaką barwę wybrać, to właśnie biel będzie trafionym wyborem, ponieważ wkomponuje się w wiele przestrzeni.

Produkty tego typu mają gramaturę 400 – 550 g i świetnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania w łazience. Modele kuchenne wykonane są z materiału (bawełny), który najczęściej ma połowę tej gramatury.

Wybierz idealne ręczniki łazienkowe bawełniane dla siebie lub swoich bliskich. Postaw na wygodę, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd dostępnych kompletów. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami – znajdziesz u nas wiele dodatków do swojego domu lub mieszkania.