• Categories
  • Search
  • Materace Multipocket

Jeśli szukasz materaca, który zapewni Ci komfortowy sen i efektywny wypoczynek, trafiłeś idealnie! Allkob to profesjonalny sklep, który oferuje szeroki wybór akcesoriów sypialnianych - w tym również m.in. materacy multipocket!

Tym, czym wyróżniają się oferowane przez nas produkty, jest liczba sprężyn zastosowanych na m2 materaca. Ich duża ilość sprawia, że jakość snu jest zdecydowanie lepsza, a sam odpoczynek bardziej komfortowy. Dzieje się tak dzięki temu, że sprężyny stanowią niezależne punkty podparcia dla ciała. Oznacza to, że materace multipocket idealnie dopasowują się i współgrają z naturalnym kształtem korpusu.

W naszej ofercie znajdziesz materace kieszeniowe w wielu różnych rodzajach – z kokosem, lateksem czy pianką HR. Ponadto każdy z produktów charakteryzuje się inną twardością, dzięki każdy z Was znajdzie wersję idealną dla siebie.

Zdecyduj się na produkt dostosowany do Twojej wagi, wybierz jego wymiary oraz rodzaj pokrowca, a następnie ciesz się niezastąpioną wygodą, komfortem i już na zawsze pożegnaj się z porannym bólem pleców!